Vintage Kilo Sale

ikona - facebook 2627 kwiecień, 2024

Organizatorzy zapraszają na Vintage Kilo Sale we Wrocławiu.

Świadomość ekologiczna, oszczędność, indywidualność i szeroki wybór unikalnych i powracających ubrań i akcesoriów to podstawy znanej i fajnej koncepcji second-handu BeThrifty Vintage Kilo Sale.

Ekologiczna alternatywa wyróżnia się na tle konwencjonalnych zwyczajów branży modowej. Produkcja i łańcuch dostaw rozpoczynają się od pojedynczych sztuk z różnych kolekcji ubrań, rozsianych po całej Europie.

Świadome sortowanie odbywa się w uznanych magazynach recyklingowych. Następnie do BeThrifty dostarczane są wyłącznie towary vintage o wysokich standardach jakości. Towary te są ponownie sortowane, sprawdzane i – w razie potrzeby – naprawiane przez pracowników BeThrifty, zanim zostaną przygotowane do sprzedaży.

W rzeczywistości konkretna oferta sprzedaży jest wyjątkowa – i bardzo popularna zwłaszcza wśród młodych i młodych duchem: różne ubrania i indywidualnie dobrane i połączone pojedyncze elementy w cenie za kilogram 175 złotych.

W różnych rozmiarach i ulubionych markach, takich jak Nike, Adidas, Reebok, Lacoste, Ralph Lauren i wiele innych. Na entuzjastów mody czeka wybór 60 różnych kategorii (wiatrówki, kurtki skórzane, swetry i bluzy z kapturem, koszulki z szalonym nadrukiem itp.) w rozmiarach od XS do XXL. Możliwe są płatności gotówką i kartą, są też oczywiście przebieralnie.