dzieje się

Noc Muzeów - Dwa Bieguny Fotografii -wystawy, projekcje, wykłady

18 maja 2019 godz 15:00

Noc Muzeów - Dwa Bieguny Fotografii -wystawy, projekcje, wykłady
Zapraszamy na pierwsza edycję wydarzenia Dwa bieguny Fotografii. Czekac Was będzie kilka ciekawych wystaw oraz prelekcje i wykłady artystów. Program: -Aleksandra Dębska- "Dezerterki kosmosu" -Agnieszka Przybyłowicz : "Sny sa tu na tak, sny są tu na nie" -Jakub Radziejewski-"Tam gdzie umierają Skowronki"- diaporama fotografii z Czarnobyla -Marcin Osman- Oblicza Azji– spotkanie autorskie i prezentacja -Wacław Szacyło -Strategia Rozwoju Artysty.-prezentacja -Monika Woźniak- "Weź głęboki oddech" -Kasia Żolik - fotografie -Paweł Piaskiewicz- „Madonny” -Watemborski -Łukasz Gawroński- "40 lat PPA" - Katarzyna Choma- "Ty, ja i ona" -Grzegorz Madaliński –„Ciało stale” -Tryptyk-wystawa Jeleniogórskiej strefy fotografii

Europejski strEAT Food - strefa piwa i food trucków

01,02 czerwca 2019 godz:12:00

Europejski strEAT Food - strefa piwa i food trucków
Europejski strEAT Food Truck Show w Browarze to zlot foodtrucków i strefa piwa w ramach Europy Na Widelcu. Skosztujecie przysmaków ulicznych z całej europy. Wkrótce program.

warsztaty storyboardingu

warsztaty storyboardingu
Zapraszamy na styczniowy blok specjalny kursu Concept Artu i Ilustracji! Poprowadzi go gościnnie Milena Młynarska, storyboardzistka w Techlandzie. Storyboarding w produkcji gier, filmów i animacji - jak opowiedzieć historię w obrazkach - storyboard jako narzędzie komunikacyjne - praktyczne ćwiczenia storyboardingowe - jak zachować ciągłość narracji - jak zrobić animatic i czym jest pitch Szczegóły: http://www.fenomenarium.pl/kurs-concept-artu-i-ilustracji-poziom-zaawansowany

Beztroska Festiwal 2018 – twórcze inspiracje

06-07 pazdziernika 2018

Beztroska Festiwal 2018 – twórcze inspiracje
Pełna przyjaźni i uśmiechu atmosfera, twórcze aktywności, relaksacyjny nastrój, przestrzeń indywidualnych realizacji to świat, który warto pielęgnować i rozwijać. Jak co roku tak i podczas tej edycji czeka nas dużo artystycznych działań, koncertów, spotkań z inspirującymi ludźmi, świat jogi i relaksu. Warto zgłębiać te tematy nie tylko dlatego, że jest to przyjemne, ale bezsprzecznie przynosi nam wiele korzyści.

Wrocław StrEAT - Festiwal food trucków, BBQ i dobrego piwa!

18,19 maja 2019

Wrocław StrEAT - Festiwal food trucków, BBQ i dobrego piwa!
Jedenasta edycja wielkiego święta street foodu! Tym razem pod hasłem "Wrocław Meat-Eating Place". Impreza dla fanów mięsiwa w każdej postaci: burgery, BBQ, szarpana, pastrami i wiele innych. Dwudziestu wystawców, produkty najwyższej jakości, dania przygotowane z sercem i pomysłem! Do tego lokalny craft i kilka zagranicznych marek - piwne menu dopasowane do charakteru imprezy ;)

Warsztaty w @Copper Cave

08-09grudzień 2018

Warsztaty w @Copper Cave
Renowacja mebli krok po kroku | Warsztaty w @Copper Cave Wielu z Was pytało kiedy będziemy organizować pierwsze warsztaty – i oto są! Zajęcia z renowacji mebli dla początkujących odbędą się w sobotę i niedzielę 08.12-09.12 w naszej galerii na terenie Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu. W czasie dziesięciu godzin zajęć nauczymy Was w jaki sposób zadbać o stare meble: dowiecie się jak usunąć stare powłoki, jak wzmocnić konstrukcję oraz jakie są metody wykańczania drewna. Stawiamy na praktykę i działanie, dlatego nie będziemy Was zanudzać teorią – wszystkiego dowiecie się w trakcie pracy.

Podwodny Wrocław

23 czerwca 2018 godz:13-00

Podwodny Wrocław
Kolejna edycja wielkiego artystycznego święta artystów. Koncerty, wystawy, performansy i inne . Program poniżej WSTĘP WOLNY

Inwazja FoodTrucków

11,12,13 maja 2018

Inwazja FoodTrucków
Sezon ulicznego jedzenia ruszył na dobre i nie zatrzyma się już do okolic października, kiedy pogoda zacznie odgrywać decydującą rolę. W dniach od 11 do 13 maja w Browarze Mieszczańskim odbędzie się premierowy wrocławski zlot sygnowany nazwą Inwazja FoodTrucków. Organizatorzy to starzy wyjadacze sceny foodtruckowej, przeprowadzający podobne eventy od kilku lat w wielu miastach w całym kraju, a tym razem postanowili zawitać do Wrocławia.